KURUMSAL BİLGİ...

 

TÜRBOSAN TÜRBOMAKİNALAR SAN. TİC. A.Ş.

Türbosan A.Ş. ‘nin 1971 yılında, ülkemizin tarımsal sulama, içme suyu, atık su ve çeşitli endüstriyel tesislerin pompa ihtiyacını karşılamak için başlayan tasarım ve üretim süreci, günümüz teknolojik gelişmelerine paralel olarak, “Enerji Verimliliği Yüksek” Pompaların ve Pompa Sistemlerinin ürün portföyümüze dahil edilmesi ile devam etmektedir.

 

Pompa sektöründe elde edilen deneyimimizi, güncel mühendislik araçları ile Pompa Sistemlerinin tasarım ve üretim süreçlerine dâhil ederek, bugünkü başarılı noktaya taşımış bulunuyoruz.

 

Türkiye’de sektörümüzün lider kuruluşu olarak, “Enerji Verimliliği” konusuna da öncülük etmeye devam ediyoruz. Türbosan A.Ş. olarak tüm ürün gruplarımızda “Enerji Tasarruflu” Pompa ve Pompa Sistemlerinin Ar-Ge çalışmalarına önem vermekteyiz.

 

Genişleyen ürün çeşidimiz ve artan üretim adetlerimizi karşılayabilmek için 2013 yılında Dilovası’ndaki modern fabrikamıza taşındık.

 

Türbosan A.Ş. TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, CE Belgeleri, TS 12599, TS 514 ve TS EN ISO 9905 Türk Standartlarına Uygunluk Belgelerine sahiptir. Firmamızın kalite politikasını “Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, ürün ve hizmette en yüksek verimin elde edilmesini sağlamaktır.” olarak ifade edebiliriz.

 

Şirketinizin, kurumunuzun, tesisinizin, binanızın ihtiyacı olan pompalar için firmamızdan teklif alabilirsiniz. Firmamız ; proje öncesi pompa seçimi, tesislerle ilgili problem çözme, işletmeye alma, yedek parça temini ve satış sonrası teknik hizmetleri sağlamaktadır.

 

Konusunda uzman ve tecrübeli teknik kadromuzla her türlü Pompa ve Pompa Sistemleri konusunda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

 

Saygılarımızla

TÜRBOSAN A.Ş